Masáže obličej, dekolt

Masáž trvá přibližně 25 minut, dochází při ní k uvolnění svalů obličeje, zvyšení prokrvení pokožky, urychlení tkáňového metabolismu. Celkové realaxaci. 

 

Masáž je upravena individuálně dle potřeb klientky a aktuálního stavu pleti. 

Unikátní liftingová masáž obličeje a dekoltu PevoPressure. Jedná se o manuální metodu vyhlazování obličeje s okamžitým viditelným účinkem. Tato intenzivní zpevňující masáž kombinuje modelaci a tonizaci svalové struktury. Výsledkem je výrazné omlazení a zpevnění pokožky obličeje a dekoltu. Ošetření, které využívá této nové metody, patří do řady speciální péče, která předcházejí stárnutí, omlazuje, vyživuje a zpevňuje pleť.

Mikromasáž očního okolí je speciální soubor tlaků a tahů vyhlazujících vrásky v okolí očí,  dále pomáhá odstranit  váčky pod očima. Je příjemným zážitkem, který zajistí úlevu Vašim unaveným očím.

 

Využívá tlakových bodů k celkovému uvolnění napětí pokožky. Pomáhá odplavit balastní látky uložené v pokožce. Největším přínosem této masáže je harmonizace, relaxace a celkové uvolnění.

masáž rukou

Relaxace a úleva pro unavené paže a ruce. Tato masáž je prováděna při každém kosmetickém ošetření pleti. Lze i samostaně.

Masáže obličeje a dekoltu

Masáže jsou součástí kosmetických ošetření pleti. Pokud zákaznice nezvolí jinak je provedena klasická masáž obličeje a dekoltu. Masáže lze také zvolit jako samostatný úkon. Potom bude postup : odlíčení, tonizace, zvolená masáž a závěrečné nanesení krému dle typu pleti.