Kosmetická péče o pleť

Co je důležité při výběru správné péče o pleť?

Stačí pouze vědět, jaký typ pleti máte a co vaše pleť v daný okamžik potřebuje. Nejste-li si jistá, ráda Vám poradím.

Součástí všech kosmetických ošetření je úprava, barvení obočí a depilace horního rtu zdarma.

Pevonia Spateen

 Čistá pleť bez akné (pro mladistvé). Je to všechno o tobě, Tvůj čas na obnovu a opravu pleti. Díky jedinečnému exfoliačnímu čištění jsou z pleti odstraněny odumřelé buňky. Díky tomu nedochází k městnání mazu v pórech. Vaše pleť bude čistá a zářivá. Následně se nanese péče, která vaši pleť zklidní a hydratuje.

Pevonia Ligne Classical

Základní ošetření dle typu pleti. Dopřejte  své pleti výjimečné zacházení. Ošetření v 5 krocích se silnými aktivními látkami  pro obnovu pleti. Již po prvním ošetření je pleť vyživená a posílená.

Pevonia Ageless Skin-ošetření s kolagenovou maskou

Protivráskový program pro Vaši pleť – Ageless Skin Collagen Mask. Dodává do pleti hydrataci, snižuje viditelné vrásky a celkově omlazuje. Díky výtažku z mandarinky Orange Peel bude Vaše pleť rozjasněná a díky antioxidantům ze zeleného čaje zklidněná.
Vhodné pro všechny typy pleti se známkami stárnutí.

Pevonia Skin Bee-Heaven – ošetření pleti s propolisem

Základem ošetření je obsah přírodního propolisu, který se získává z francouzského pohoří Jura. Koncentrát Vaši pleť zahrne léčivými přísadami, které uchovávají její mladistvý vzhled a přispívají k zmírnění otoků. Kromě zmíněného propolisu je to olej z veriveru, který stimuluje unavenou pleť a regeneruje ji. Přirozené antiseptické vlastnosti levandule zase přispívají k hojení a rychlejší regeneraci buněk.

Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou a aknózní pleť.

Pevonia Refreshing Hydration – Plantomer (obnovení hydratace)

Dopřejte své pleti výjimečné zacházení. Viditelně vylepšuje povrch pokožky a maximalizuje hydrataci pleti. Osvěžující lift-off maska kombinuje výhody mořských řas s revitalizujícím propolisem – přírodní léčivou a citlivost snižující substancí. Zklidňuje, vyživuje a poskytuje pleti oslnivou krásu.

Vhodné pro všechny typy pleti se známkami přecitlivělosti a dehydratace.

Ošetření pleti HydroCloud

ošetření pleti Hydra Cloud s extrakty z bavlníku bylinného a kyselinou hyaluronovou. Toto ošetření je velmi účinné a okamžitě viditelné, Po ošetření je pleť hluboce hydratovaná a zklidněná. 

Ošetření působí proti volným radikálům, vyhlazuje a vyplňuje vrásky a jemné linky.

Kyselina hyaluronová je skvělou omlazující ingrediencí, hlavně kvůli své schopnosti zlepšit hydrataci pleti. Mimo to také zlepšuje elasticitu pleti, podporuje mezibuněčnou aktivitu a má antioxidační účinky na pleť.

Je doporučeno pro všechny typy pleti a věkové kategorie, je vhodné také pro pleť po menopauze či pro kuperozní nebo aknózní pleť.