Masáže obličej, dekolt

Masáž trvá přibližně 25 minut. Dochází při ní k uvolnění mimických svalů obličeje, zvýšení prokrvení pokožky, urychlení tkáňového metabolismu pleti a celkové relaxaci ošetřovaných partií. 

Masáž je upravena individuálně dle potřeb klientky a aktuálního stavu pleti. 

Unikátní liftingová masáž obličeje a dekoltu PevoPressure. Jedná se o manuální metodu vyhlazování obličeje s okamžitým viditelným účinkem. Tato intenzivní zpevňující masáž kombinuje modelaci a tonizaci svalové struktury. Výsledkem je výrazné omlazení a zpevnění pokožky obličeje a dekoltu. Ošetření, které využívá této nové metody, patří do řady speciální péče, která předcházejí stárnutí, omlazuje, vyživuje a zpevňuje pleť.

Obličejová GUA SHA je metoda masáže původně pocházející ze starověké Číny. Skládá se z diagnostiky obličeje, ozdravného ošetření a liftingu, trvá přibližně 50 minut. Vyhlazuje vrásky, zlepšuje prokrvení kůže a uvolní tonus svalů v obličeji. Používám metodu profesorky Zhang Xiuquin. Masáž se provádí dvěma jadeitovými destičkami a nemá nic společného s amatérskými videi na You Tube a sociálních sítích.

Tuto metodu jsem se učila na speciálním certifikovaném kurzu v 1. škole tradiční čínské medicíny v Praze. 

Mikromasáž očního okolí je speciální soubor tlaků a tahů vyhlazujících vrásky v okolí očí. Dále pomáhá  zmírnit váčky pod očima. Je příjemným zážitkem, který zajistí úlevu Vašim unaveným očím. 

 

Využívá tlakových bodů k celkovému uvolnění napětí pokožky. Pomáhá odplavit balastní látky uložené v pokožce. Největším přínosem této masáže je harmonizace, relaxace a celkové uvolnění.

Relaxace a úleva pro unavené paže a ruce. Tato masáž je prováděna při každém kosmetickém ošetření pleti. Lze i samostaně.

Masáže obličeje a dekoltu

Masáže jsou součástí kosmetických ošetření pleti. Pokud zákaznice nezvolí jinak je provedena klasická masáž obličeje a dekoltu. Masáže lze také zvolit jako samostatný úkon. Potom bude postup : odlíčení, tonizace, zvolená masáž a závěrečné nanesení krému dle typu pleti.