Obočí, řasy, depilace

obočíNemusela nic říkat, jen nadzvedla své krásně upravené obočí…

Obočí – okenní rám pro oči dotváří tvar vaší tváře podtrhuje osobnost říká o vás víc než dost…

Máte nespoutané obočí? Asymetrické? Řídké? Husté? Neupravené? Nevýrazné? Začíná šedivět? Máte ho krásné a upravené a chcete ho tak udržet co nejdéle? Obočí je jedním z nejvýraznějších prvků ve vaší tváři a budí u druhých lidí často i podvědomě velkou pozornost. Zaslouží si i tu Vaši.

Ke každé zákaznici přistupuji vždy individuálně. Sleduji módní trendy, ale rozhodně jim nepodléhám na úkor Vaší přirozenosti.

Úprava obočí

Respektuji přirozený tvar Vašeho obočí, tak aby harmonicky dokreslovalo Vaši tvář, souznělo s tvarem očí a typem Vaší pleti. Podle toho zvolím metodu úpravy Vašeho obočí. Poradím Vám, jak se o něj můžete starat i doma a jaké je pro Vás vhodné líčení.

Barvení obočí

Vybereme společně tu nejpřiléhavější barvu právě pro Vás tak, aby odpovídala typu Vaší pleti, barvě vlasů, překryla případné šediny či dodala Vašemu obočí hustotu a zvýraznila jeho tvar.

Krásné řasy dřív než mrknete okem…

Barvení řas

Také občas bojujete s řasenkou? Nalíčíte se a i přes veškerou inzerovanou voděodolnost vám ji smyjí první slzy dojetí, štěstí… Chcete být krásná i v bazénu nebo na pláži? A přitom přirozená? Pak Vám bude vyhovovat barvení řas. Zvýrazní Vaše oči přibližně na měsíc, opticky řasy zahustí a prodlouží. Výraznější efekt bude u blondýnek, jejichž řasy jsou přirozeně světlejší.

Pozor: Barvení není prodlužování řas. Všechno je to jen optický klam, ale klam, který vás bude bavit.

Špatně se mají cítit odstraněné chloupky, ne Vy!

Depilace voskem

Hladká pokožka bez nežádoucích chloupků? I na citlivých místech? Depilace pomocí speciálního teplého vosku Vám dodá okamžitě notnou dávku sebevědomí. Efekt vydrží zhruba jeden měsíc, ale pravidelně voskem depilované chloupky růst po nějaké době přestává bavit, a tak bývají u mnoha zákaznic postupně slabší a jemnější. Ale pozor, bezprostředně po zákroku je citlivější i depilovaná oblast, a proto ji chraňte!

24 HODIN PO ÚKONU NEVYSTAVUJTE DEPILOVANOU POKOŽKU SLUNCI (ANI SOLÁRIU)!!! Také se pokud možno vyhněte situacím, které způsobují nadměrné pocení, a neužívejte abrazivní přípravky – peelingy. Vyhnete se tak zbytečnému podráždění pokožky a nežádoucím reakcím.