Pevonia & já

Pevonia poskytuje efektivní přírodní péči o pleť pro ženy, muže a dospívající všech typů pleti. Její přípravky jsou složeny z nejčistších přírodních ingrediencí, které pocházejí přímo z moře, rostlin a minerálů. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem jsou prvotřídní produkty, které přináší okamžité, viditelné výsledky.

Ať už se jedná o jakoukoliv péči o pleť … Pevonia má odpověď.

Od začátku, co pracuji jako kosmetička, jsem kladla důraz na složení přípravků. Vyzkoušela jsem mnoho různých značek, procházela reference, složení produktů, někde mě neoslovil postup kosmetického ošetření, jinde jsem neviděla dostatečné účinky atd. Nakonec jsem poznala značku Pevonia. Byla jsem nadšená. Skvělé složení, výborné výsledky, netestují na zvířatech, ekologická balení… A v neposlední řadě jsem nadšena firmou Beautysense, která Pevonii dováží do České republiky. Skvělá péče o nás kosmetičky, školení, marketingová podpora, neustálý přísun novinek v oboru. Vždy se na ně mohu obrátit s jakýmkoli problémem. To se v dnešním světě zaměřeném na výkon vidí jen vzácně.

S Pevonií pracuji již 11 let a vracející se spokojené zákaznice mi potvrzují, že je to správná volba. Přijďte se také nechat opečovat.